Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Stellar Kuta patelnia do smażenia 24 cm, nieprzywierająca
stellar kuta patelnia do smażenia 24 cm, nieprzywi
stellar kuta patelnia do smażenia 24 cm, nieprzywi
Opis produktu:
Producent: Stellar
Numer artykułu: ST-S327B
Numer EAN: 5051896003120
Aluminiowa, kuta patelnia o średnicy 24 cm pozwala na smażenie z minimalną ilością tłuszczu, a dzięki dwuwarstwowej powłoce Teflon Platinum Professional wolnej od PFOA potrawy nie przywierają. Dno patelni ma strukturę plastra miodu co sprawia, że patelnia nagrzewa się szybciej a sam proces smażenia trwa krócej. Dodatkowo tłuszcz rozprowadza się równomiernie po całej powierzchni patelni, przez co zużywamy go jeszcze mniej. Na zewnątrz patelni czarne wykończenie o wysokim połysku, łatwe w czyszczeniu. Bezpieczny uchwyt ze stali nierdzewnej z miękką, antypoślizgową silikonową wstawką, która nie nagrzewa się i nie wyślizguje się z ręki.
Uwagi dotyczące użytkowania
Patelnia przeznaczona jest do użytku na wszystkich rodzajach płyt kuchennych, w tym na płyty indukcyjne.
Przed pierwszym użyciem należy usunąć etykiety i umyć naczynie ciepłą wodą z dodatkiem łagodnego detergentu a następnie dokładnie dokładnie osuszyć. Nie należy wstawić suchej patelni na płytę. Patelnie należy rozgrzewać stopniowo. Nie zostawiaj patelni bez dozoru kiedy używasz funkcji " boost ". Przegrzanie patelni może prowadzić do powstania przebarwień i uszkodzeń. Przed smażeniem zaleca się posmarować dno patelni olejem, nadmiar należy usunąć ręcznikiem papierowym zapobiegnie to przywieraniu smażonych produktów. Przed przystąpieniem do czyszczenia patelnia powinna ostygnąć, w przeciwnym razie może dojść do uszkodzenia powłoki. Jeżeli resztki jedzenia przywarły do spodu, zaleca się namoczyć patelnię na kilka minut przed przystąpieniem do mycia. Nigdy nie wlewaj zimnej wody na gorącą patelnie, może to spowodować złuszczanie się powłoki. Do mycia zleca się stosowanie łagodnych detergentów i miękkich, nylonowych zmywaków. Po umyciu patelnię należy dokładnie osuszyć. W kontakcie z patelnią należy używać drewnianych lub silikonowych szpatuł. Należy zachować uwagę przy przechowywaniu, aby uniknąć zarysowania. Preferuje się mycie ręczne patelni, jakkolwiek naczynie nadaje się do mycia w zmywarce, ale może to prowadzić do zarysowań i zmatowień powłoki.

Wykonanie i użyte materiały: 3 mm kute aluminium, podstawa grubości 5 mm, na zewnątrz farba Silicone Poly, powierzchnia teflonowa w postaci plastra miodu: Honeycome Teflon Plat Pro NS, dysk indukcyjny, odlewane uchwyty z silikonową wstawką.

Przybliżone wymiary: wysokość całkowita 8,5 cm, wysokość bez rączki 6 cm, długość z rączką 43 cm, średnica patelni góra 24 cm, średnica spodu 18 cm

Przybliżone wymiary brutto: wysokość 43 cm, długość 24 cm, szerokość 8,5 cm
Przybliżona waga brutto: 1,043 kg
Opakowanie: torba foliowa, opaska tekturowa
Polecane produkty
Cukiernica w kolorze białym z kolekcji Pangea.
Promocja
Wielokrotnego użytku torba na pieczywo wykonana z papieru.
Promocja
Biały pojemnik o pojemności 2L z kolekcji Brickstore.
Promocja
Specjalna pompka ułatwia dokładne dozowanie zawartości, a specjalnie zaprojektowany nalewak przechwytuje wszystkie kropelki.
Biały pojemnik o pojemności 1,5L z kolekcji Brickstore.
Promocja