Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Miska + durszlak + łyżki do serwowania czerwone, kolekcja Trendy
miska + durszlak + łyżki do serwowania czerwone, k
miska + durszlak + łyżki do serwowania czerwone, kmiska + durszlak + łyżki do serwowania czerwone, kmiska + durszlak + łyżki do serwowania czerwone, k
Opis produktu:
Producent: Omada
Numer artykułu: OM-M1565RR
Numer EAN: 8022365265605
Zestaw w kolorze czerwonym z kolekcji Trendy. Ta kolekcja reprezentuje ducha marki Omada: funkcjonalne wzornictwo, wdzięczne kształty i kolory przedmiotów nadają harmonii wnętrzom naszych domów oraz każdej chwili naszego życia. Będą zawsze pod ręką, aby pomóc w przygotowaniu i podaniu oryginalnych posiłków. Trendy jest szeroką kolekcją funkcjonalnych produktów, prostych i wyróżniających się zarazem, dodających rytmu naszemu codziennemu życiu.

Produkt wykonany we Włoszech. Nie zawiera melaminy i bisfenoli. Materiał: akryl, akryl/ABS, ABS. Można przechowywać w niskich temperaturach. Można myć w zmywarce, jednakże zaleca się mycie ręczne, aby uniknąć zmatowienia powierzchni, co nie podlega reklamacji.

Wymiary: 29,5cm x h 26,5cm x 16cm.
Pojemność: 3,2L.
Waga: 0,84kg.
Polecane produkty
Młynek Korso stal nierdzewna z opatentowanymi ostrzem PreciseCut® składającym się z wielu mikroostrzy, dzięki któremu zioła mogą zostać bardzo drobno pocięte.
Niebieski pojemnik termiczny na butelkę wina z kolekcji Happy Drink.
Promocja
Młynek do pieprzu lub soli Textura S jasnoniebieski, satyna.
Ten przenośny blender do smoothie pozwoli Ci przygotować zdrowe i bogate w witaminy smoothie gdziekolwiek się znajdziesz.
Promocja
Jasnozielona miska o średnicy 32cm z kolekcji Sanaliving.
Promocja