Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Pojemnik BRICKSTORE 0.5L czarny
pojemnik brickstore 0.5l czarny
pojemnik brickstore 0.5l czarnypojemnik brickstore 0.5l czarny
Opis produktu:
Producent: Omada
Numer artykułu: OM-M6410NE
Numer EAN: 8022365336831
Czarny pojemnik o pojemności 0,5L z kolekcji Brickstore. Brickstore jest unikalną kolekcją pojemników oferującą jedyny w swoim rodzaju styl przechowywania różnych rzeczy, od pożywienia po klocki do zabawy. Wykorzystany do produkcji pojemników akryl zapewnia większą przeźroczystość niż szkło, ścianki są grube i solidne. Kształt i szeroki wybór pojemności (od 0,1L do 2L) pojemników pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Dzięki zastosowanym łączeniom i kształtom pojemników, można, zupełnie jak przy zabawie klockami, budować z nich różne konstrukcje, urozmaicające wygląd kuchennego blatu czy dziecięcego pokoju. Łączenia zabezpieczają przed przypadkowym zsunięciem się pojemnika i jednocześnie nie utrudniają rozłączania pojemników, dzięki czemu korzystanie z Brickstore jest łatwe i przyjemne. Jest to kolekcja zdecydowanie wpisująca się w koncepcję marki Omada, która zawsze poszukuje fantazyjnych produktów, wypełniających czas dobrą zabawą i radosnymi wspomnieniami.

Produkt wykonany we Włoszech. Nie zawiera melaminy i bisfenoli. W 100% poddaje się recyklingowi. Nie przejmuje ani nie przekazuje zapachów. Można przechowywać w niskich temperaturach oraz myć w zmywarce. Należy jednak mieć na uwadze, że mycie w zmywarce może doprowadzić do zmatowienia powierzchni, co nie podlega reklamacji.

Materiał: akryl.
Wymiary: 10cm x 10cm x h 10,5cm.
Pojemność: 0,5L.
Waga netto: 0,220kg.
Waga brutto: 0,263kg.
Opakowanie: karton.
Polecane produkty
Higieniczny, stalowy Lunchbox COTTO na drugie śniadanie, przekąski, owoce czy też warzywa.
Skyline jest flagowym produktem linii Vitality, zwycięzcą nagrody Good Design Awards z roku 2018, reprezentującym elegancję oraz wygodę.
Promocja
Zestaw w kolorze niebieskim z kolekcji Trendy.
Promocja
Zestaw 2 narzędzi do BBQ Monaco+:pęseta i łopatka do BBQ.
Promocja
Młynek do pieprzu lub soli MOLTO, wyposażony w bardzo wydajne żarna CeraCut®.