Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Miska jasnozielona o średnicy 32cm, kolekcja Sanaliving
miska jasnozielona o średnicy 32cm, kolekcja sanal
miska jasnozielona o średnicy 32cm, kolekcja sanalmiska jasnozielona o średnicy 32cm, kolekcja sanalmiska jasnozielona o średnicy 32cm, kolekcja sanalmiska jasnozielona o średnicy 32cm, kolekcja sanal
Opis produktu:
Producent: Omada
Numer artykułu: OM-S2015VA
Numer EAN: 8022365286242
Jasnozielona miska o średnicy 32cm z kolekcji Sanaliving.
Produkty z kolekcji Sanaliving zostały wytworzone z zastosowaniem technologii Microban® 3G SilverTM. Srebro nie wypłukuje się wraz z myciem, ponieważ jego cząsteczki wbudowane są w strukturę materiału, z którego wykonano naczynia. Zadaniem technologii Microban® 3G SilverTM jest aktywna i długotrwała ochrona przed namnażaniem się szkodliwych bakterii, co w praktyce ogranicza ryzyko przypadkowego skażenia i pomaga w utrzymaniu higieny. Gdy bakterie wchodzą w kontakt z powierzchnią Microban® zaburzane jest ich biologiczne funkcjonowanie i bakterie umierają. Jest to dodatkowy poziom ochrony przed szkodliwymi mikrobami, które mogą skazić pożywienie. Produkty z kolekcji Sanaliving z technologią Microban® 3G SilverTM likwidują do 99,9% szkodliwych bakterii, takich jak Escherichia Coli i Staphylococcus Aureus.

Produkt wykonany we Włoszech. Można myć w zmywarce, jednakże zaleca się mycie ręczne, ze względu na możliwość zmatowienia powierzchni, co nie podlega reklamacji. Można używać w kuchence mikrofalowej. Produkt odporny na stłuczenie. Produkt pozbawiony melaminy oraz bisfenoli, podlega w 100% recyklingowi.
Materiał: kompozyt PP z dodatkiem proszku srebra.
Wymiary: Ø 32,5cm x h 15,5cm.
Pojemność: 6,5L.
Przybliżona waga brutto: 0,410kg.
Opakowanie: brak.
Polecane produkty
Profesjonalny wałek ze stali nierdzewnej do rozwałkowywania słodkiego lub słonego ciasta.
Elegancki stalowy korek do butelki CHAMP z silikonową uszczelką jest wyjątkowo niski i płaski co idealnie sprawdza się w przechowywaniu butelek w lodówce.
Treeplet to idealny zestaw stworzony do zachowania smaku i świeżości wina po otwarciu butelki.
Promocja
SQUIZITO jest wyciskaczem do cytrusów wykonanym ze stali nierdzewnej.
Higieniczny, stalowy Lunchbox COTTO na drugie śniadanie, przekąski, owoce czy też warzywa.