Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAsobu ORBAdHoc - nowości(1)CU3Moha
ASOBU BESTIE BOTTLE BUNNY 460ml
asobu butelka termiczna bestie bottle bunny, 460ml
asobu butelka termiczna bestie bottle bunny, 460mlasobu butelka termiczna bestie bottle bunny, 460mlasobu butelka termiczna bestie bottle bunny, 460mlasobu butelka termiczna bestie bottle bunny, 460mlasobu butelka termiczna bestie bottle bunny, 460mlasobu butelka termiczna bestie bottle bunny, 460mlasobu butelka termiczna bestie bottle bunny, 460mlasobu butelka termiczna bestie bottle bunny, 460mlasobu butelka termiczna bestie bottle bunny, 460mlasobu butelka termiczna bestie bottle bunny, 460mlasobu butelka termiczna bestie bottle bunny, 460mlasobu butelka termiczna bestie bottle bunny, 460mlasobu butelka termiczna bestie bottle bunny, 460ml
Opis produktu:
Producent: Asobu
Numer artykułu: AS-SBV44 BUNNY
Numer EAN: 842591054594
Szukasz zabawnej i funkcjonalnej butelki na wodę dla swojego malucha? Butelka Asobu z linii Bestie to urocza butelka na wodę dla dzieci ze stali nierdzewnej z różnymi główkami na zakrętce! Butelkę pokrywa na zewnątrz tworzywo typu SOFT TOUCH, co sprawia, że butelka jest przyjemna w dotyku. Wewnątrz butelki znajduje się wyjmowana słomka z miękkim ustnikiem. Na spodzie butelki koło z antypoślizgowego silikonu.
Butelka przeznaczona jest dla dzieci od 4 roku życia.

W trosce o środowisko i zdrowie produkty ASOBU wykonane są z trwałych i bezpiecznych materiałów jak stal nierdzewna, tritan i tworzywa BPA FREE. Tworzywo BPA Free oznacza, że jest bezpieczne i wolne od szkodliwych substancji.

Dwuścienna konstrukcja butelek/termosów nie tylko dłużej utrzymuje temperaturę, ale też zapobiega kondensacji. Dwuścienne ścianki wewnątrz są pokryte dodatkowo miedzią dla jeszcze lepszej izolacji.

Zalecenia:
- Przed pierwszym użyciem umyj wszystkie elementy naczynia ręcznie.
- Przed napełnieniem, zimnym lub gorącym płynem zaleca się butelkę przepłukać odpowiednio zimną lub gorącą wodą.
- Pij ostrożnie z butelki szczególnie jeśli została napełniona gorącym płynem!

Uwaga:
1. Nie należy zamrażać lub podgrzewać butelki/termosu na płytach kuchennych, w piekarniku lub kuchence mikrofalowej, butelka służy do napełniania płynem i nie jest odpowiednim naczyniem do podgrzewania lub zamrażania.
2. Nie należy wlewać napojów gazowanych, produktów mlecznych i żywności dla dzieci ze względu na ryzyko rozwoju bakterii.
3. Nie należy umieszczać kostek lodu wewnątrz.
4. Butelka nie służy do przechowywania wody, czy innych płynów dłużej niż 24 godziny.
5. Wszystkie elementy butelek/termosów należy myć ręcznie, gąbką i płynem do naczyń. Umyte naczynie należy dokładnie osuszyć i pozostawić do doschnięcia w suchym dobrze wentylowanym miejscu.
6. Nie należy stosować agresywnych środków czyszczących takich jak chlor, wybielacz czy też soda.

Materiał: stal nierdzewna, tworzywo BPA FREE, silikon, miedź.

Przybliżone wymiary:
wysokość - 22,5cm,
średnica - 7,5cm,
pojemność: 460ml.

Przybliżone wymiary brutto:
wysokość - 24cm,
długość - 8,4cm,
szerokość - 8,2cm.

Przybliżona waga brutto: 0,384kg.
Opakowanie: kartonowe pudełko prezentowe.

Polecane produkty
Fioletowa miska do mieszania o pojemności 3L z kolekcji Sanaliving.
Promocja
Butelka na oliwę CHIC ze stali nierdzewnej o pojemności 500ml w kolorze gunmetal.
Promocja
Młynek elektryczny do pieprzu lub soli MILANO BLACK - przechyl a młynek już miele!
Noże zostały wykonane w całości ze stali nierdzewnej szczotkowanej, a dzięki zastosowanej technologii produkcji są wyjątkowo lekkie.
Młynek Korso stal nierdzewna z opatentowanymi ostrzem PreciseCut® składającym się z wielu mikroostrzy, dzięki któremu zioła mogą zostać bardzo drobno pocięte.