Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Marki
Marka AdHoc powstała w 1995 roku w niemieckim mieście Mannheim. Produkty AdHoc wyróżniają się jakością i nowatorstwem dzięki czemu zdobywają międzynarodowe nagrody. Dokonania są efektem wytężonej pracy projektantów, połączonej z ich wiedzą i umiejętnościami.
Boska Holland jest innowacyjną firmą rodzinną znaną z zamiłowania do sera, która wciąż tworzy nowe akcesoria by bardziej cieszyć się jego smakiem.
Od swoich narodzin marka Château LAGUIOLE stała się wzorem luksusowych narzędzi dla profesjonalistów i wszystkich miłośników wina na świecie. Wytwarzane ręcznie w Thiers i z najlepszych materiałów, te korkociągi wyróżniają się elegancją swoich linii, wyjątkowym chwytem oraz wytrzymałością na trudy użytkowania.
To marka z Kanady, w której portfolio znajduje się wiele oryginalnych, pomysłowych a przede wszystkim bardzo dobrze wykonanych narzędzi kuchennych, które są nieodzowne w sprawnym przygotowywaniu posiłków.
Marka Grossag pochodzi z Niemiec, a jej korzenie sięgają 1863 roku. Już od wielu lat specjalizuje się w wysokiej jakości narzędziach kuchennych.
GSD Haushaltsgeräte jest niemiecką marką, której misją jest dostarczenie do każdej kuchni solidnych i niezbędnych narzędzi oraz akcesoriów kuchennych. Jest to marka o ponad 100 letniej historii, która część swoich produktów wciąż wytwarza w Niemczech, Szwajcarii i Czechach.
W Ideale pasja do stali nierdzewnej łączy się z tradycją. Od 1950 roku, marka Ideale, będąca własnością włoskiej firmy IPAC, wciąż na nowo odkrywa klasyczne akcesoria kuchenne ze stali nierdzewnej, jednocześnie dbając o środowisko poprzez stosowanie minimalistycznych opakowań.
Marka IPAC to szeroka gama zaprojektowanych z dbałością o szczegóły artykułów gospodarstwa domowego w tym garnków ze stali nierdzewnej o różnym przeznaczeniu.
Prostota jest znakiem rozpoznawczym geniuszu. Marka i Genietti oferuje proste i innowacyjne akcesoria do gotowania, o niedużych rozmiarach lecz o dużych możliwościach, dla ich użytkowników. Dzięki tym produktom odkryjesz zupełnie nowe możliwości przyrządzania i prezentacji swoich potraw.

Judge jest idealnym wyborem odpowiadającym codziennym kuchennym potrzebom każdego miłośnika kuchni.
Korkociągi LIGNE|W łączą w sobie charakter klasycznych akcesoriów do wina ze współczesnym wzornictwem. Połączenie nowoczesnych kolorów, kształtów i materiałów ze sprawdzoną techniką pozwoliło stworzyć oszałamiające wizualnie i niezwykle funkcjonalne narzędzia.
Mastrad Paris jest marką spółki Mastrad SA powstałej w 1994 roku. Jednym z jej założycieli jest twórca mydła stalowego Deos - Lucas Bignon.
Szwajcarska firma MOHA (Moderne Haushaltwaren AG) od ponad 25 lat niezmiennie na nowo odkrywa sztukę przygotowywania potraw. Moha stworzyła liczne, w większości opatentowane, innowacyjne produkty dla wielu znanych marek, a także dla własnej marki «Moha z Szwajcarii», które są sprzedawane na całym świecie.
Typowe dla Toskańczyków zamiłowanie do zdrowego i smacznego jedzenia było inspiracją do powstania opatentowanych butelek ze stali nierdzewnej, których zadaniem jest jak najlepsza ochrona oliwy z oliwek. Świat produktów marki Olipac zdecydowanie odzwierciedla toskański styl życia.
Omada to włoska marka, która jest synonimem innowacji, wysokiej jakości, odpowiedzialności wobec środowiska oraz dbałości o szczegóły.
Produkty marki Stellar są projektowane w Bristolu i dystrybuowane na całym świecie przez Horwood Homewares. Stellar jest najlepszym wyborem dla kucharzy domowych i szefów kuchni, którzy chcą posiadać pięknie zaprojektowane, długowieczne akcesoria i narzędzia kuchenne o wysokiej jakości.
Marka Vacu Vin jako element grupy Dutch Creative Brands należy do holenderskiej firmy International Innovation Company zlokalizowanej w Delft pod Amsterdamem w Holandii. Oferuje unikalne w swej konstrukcji i wzornictwie produkty do wina.
Polecane produkty
Palnik wykonany jest ze stali nierdzewnej, co wpływa na wydłużenie trwałości produktu.
Promocja
Boczna powierzchnia młynka SCAPE pokryta jest tłoczonym, prążkowanym wzorem. Młynek nie tylko ciekawie wygląda, ale pewnie leży w dłoni ułatwiając mielenie!
Promocja
Icepour schładza napoje wewnątrz butelki nie rozwadniających ich oraz służy do wygodnego napełniania kieliszków.
Promocja
Dozownik DEPOSITO do różnego rodzaju płatków kukurydzianych, musli, orzechów i innych sypkich produktów spożywczych.
Cyrkiel ze stali nierdzewnej zaprojektowany do wycinania kół z ciasta.