Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Zestaw magnetycznych młynków do pieprzu i soli MagTwo
zestaw magnetycznych młynków do pieprzu i soli mag
zestaw magnetycznych młynków do pieprzu i soli magzestaw magnetycznych młynków do pieprzu i soli magzestaw magnetycznych młynków do pieprzu i soli magzestaw magnetycznych młynków do pieprzu i soli mag
Opis produktu:
Producent: AdHoc
Numer artykułu: AH-MP905
Numer EAN: 4037571389490
Ten produkt jest kolejną propozycją marki AdHoc, której zadaniem jest rozwiązanie Twojego problemu wynikającego z braku wolnego miejsca. Jest to zestaw dwóch młynków, który na pierwszy rzut oka wygląda jak jeden młynek. W tym przypadku dwa młynki mogą stworzyć jedność dzięki mocy magnesu, oszczędzając cenną powierzchnię blatu. Jeśli jednak wolisz używać dwóch młynków oddzielnie, możesz je w każdej chwili rozdzielić i ustawić obok siebie. Jak przystało na dwa młynki, posiadają one własne pojemniki na przyprawy, które napełniamy po odkręceniu zakrętki znajdującej się po przeciwnej stronie żaren. Każdy z nich został wyposażony w bardzo wydajne i niezawodne żarna ceramiczne CeraCut®, które nie przenoszą i nie przekazują żadnych zapachów, a także nie ulegają korozji. Regulacja stopnia grubości mielenia w obydwu młynkach odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego pod żarnami. Młynki posiadają również drewniane kapselki chroniące żarna i znajdujące się w młynku przyprawy przed warunkami zewnętrznymi. Na ich obwodzie umocowano gumową uszczelkę, która zapewnia szczelne i pewne zamknięcie. Dodatkowo zostały one rozróżnione jasnym i ciemnym odcieniem, z których ten pierwszy może odpowiadać soli a drugi np. pieprzowi. Nietuzinkowe wzornictwo w pierwszej chwili kojarzy się przede wszystkim z nowoczesnymi wnętrzami, jednakże po bliższym zapoznaniu się z tym zestawem młynków, dochodzimy do wniosku, że pasuje on tak naprawdę do każdego wnętrza. Nie należy myć w zmywarce. Produkt został zaprojektowany przez Gabriele Kaltenbach oraz AdHoc Design Team.

Materiał: tworzywo sztuczne, drewno bambusowe.

Wymiary:
średnica 6,6cm
wysokość 19,5cm.

Przybliżona waga brutto: 0,316 kg

Opakowanie: kartonowe pudełko.


Polecane produkty
Butelka na oliwę Chic ze stali nierdzewnej o pojemności 500ml.
Promocja
Tarka przeznaczona jest do twardych serów, przypraw, orzechów, czekolady i wielu innych produktów.
Promocja
Młynek elektryczny do pieprzu lub soli eMill.3 uruchomisz jedną ręką, a zintegrowane oświetlenie LED ułatwi Ci precyzyjne dozowanie.
Ta butelka na oliwę ze stali nierdzewnej o pojemności 500ml, charakteryzująca się eleganckim zaokrąglonym kształtem.
Promocja
Młynek do pieprzu lub soli TEXTURA ANTIQUE GRANDE pobielany