Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Młynek do siemienia lnianego Seedo
młynek do siemienia lnianego seedo
młynek do siemienia lnianego seedomłynek do siemienia lnianego seedomłynek do siemienia lnianego seedomłynek do siemienia lnianego seedomłynek do siemienia lnianego seedomłynek do siemienia lnianego seedo
Opis produktu:
Producent: AdHoc
Numer artykułu: AH-SF11
Numer EAN: 4037571393145
Precyzyjne żarna PolyCut wykonane z twardego tworzywa zmielą oleiste nasiona takie jak siemię lniane, sezam, proso i komosę, uwalniając zawarte w nich składniki odżywcze. Zmielone nasiona jeszcze lepiej przyprawią Twoje kanapki i sałatki. Produkt został zaprojektowany przez Rolanda Kreitera.

Zastosowany system CAP pozwala z łatwością zdjąć górną część młynka w celu napełnienia go. Aby napełnić młynek należy zdjąć górną część delikatnie zsuwając ją z trzpienia. Zaleca się unikać obracania żarnami podczas wykonywania tej czynności, aby nie doprowadzić do ich uszkodzenia. Po zdjęciu górnej części młynka możliwe jest napełnienie pojemnika na przyprawy. Nie zaleca się ubijania przyprawy wewnątrz pojemnika. Do swobodnego zamknięcia młynka niezbędne jest pozostawienie odpowiedniej ilości miejsca w pojemniku na przyprawy. Szczególną uwagę należy zwracać na czystość przypraw.

Uwaga: Nigdy nie miel, jeżeli zbiornik na przyprawy jest pusty, może to doprowadzić do uszkodzenia żaren!
Nie podnoś młynka za górną część zakładaną na wcisk, element może się zsunąć a przyprawy rozsypać.

Młynek należy czyścić wilgotną, miękka ściereczką przy użyciu łagodnego detergentu. Nigdy nie należy młynka zanurzać w wodzie. Żarna można oczyścić delikatnie szczoteczką. Aby jeszcze lepiej oczyścić młynek i system mielący należy zdemontować czarny element na spodzie młynka, oznaczony w instrukcji nr 4. W tym celu należy chwycić za poprzeczkę i delikatnie przekręcić ją o ok 1cm zgodnie z ruchem wskazówek zegara, luzując zaczepy. Teraz bez problemu można oczyścić młynek a zdemontowany element żarna dokładnie umyć gorącą wodą.

Nasza rada miel tylko tyle ziaren, ile potrzebujesz. Po każdym użyciu należy oczyścić młynek z resztek przypraw. Oleiste przyprawy szybko jełczeją a pozostałe resztki mogą zakleić żarna i skutecznie popsuć smak doprawionych nimi potraw.

Nie należy myć w zmywarce.

Materiał: drewno akacjowe, tworzywo, stal nierdzewna.

Przybliżone wymiary:
wysokość - 10,4cm,
średnica - 6,6cm.

Przybliżone wymiary brutto:
wysokość - 10,5cm,
długość - 6,7cm,
szerokość - 6,7cm.

Przybliżona waga brutto: 0,243kg.
Opakowanie: kartonowe pudełko prezentowe.

Polecane produkty
Figlarny młynek PEPUP lekko trącony kołysze się wystukując na blacie coraz szybszy rytm niczym wytrawny tancerz, poza tym to w pełni funkcjonalne urządzenie!
Młynek do pietruszki ze stali nierdzewnej.
Zestaw składa się z trzech noży wykonanych w całości ze stali nierdzewnej.
Dzbanek ze stali nierdzewnej pomieści 10 filiżanek płynu.
Toster do bruschetty ze stali nierdzewnej do tostowania chleba bezpośrednio na palniku.