Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAsobu ORBAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Młynek do pieprzu lub soli Scape biały
młynek do pieprzu lub soli scape biały
młynek do pieprzu lub soli scape białymłynek do pieprzu lub soli scape białymłynek do pieprzu lub soli scape białymłynek do pieprzu lub soli scape biały
Opis produktu:
Producent: AdHoc
Numer artykułu: AH-MP152
Numer EAN: 4037571394623
Cała boczna powierzchnia młynka SCAPE pokryta jest tłoczonym, prążkowanym wzorem, co sprawia że młynek nie tylko ciekawie wygląda, ale przede wszystkim pewnie leży w dłoni ułatwiając mielenie nawet najtwardszych przypraw. Młynek dostępny jest w dwóch kolorach: białym i czarnym.

Zastosowane w urządzeniu żarna CeraCut® są wydajne, odporne na korozję i zużycie, również nie chłoną zapachów, dzięki czemu zawsze możesz cieszyć się czystym smakiem przypraw. Młynek posiada mechanizm doboru grubości mielenia w pełnej skali od drobnego do grubego rozmiaru. Drewniana pokrywka na górze nie tylko szczelnie chroni przed kurzem żarna, ale ogranicza wietrzenie przypraw. Młynek SCAPE ma spory pojemnik na przyprawy zamykany szeroką pokrywką.

Aby napełnić młynek wystarczy przekręcić w przeciwną stronę do ruchu wskazówek zegara zatyczkę o ok. 0,5 cm, aby zwolnić zaczep bagnetowy. Nie zaleca się ubijania przyprawy wewnątrz pojemnika. Do swobodnego zamknięcia młynka niezbędne jest pozostawienie odpowiedniej ilości miejsca w pojemniku na przyprawy. Szczególną uwagę należy zwracać na czystość przypraw. Zanieczyszczenia mogą doprowadzić do uszkodzenia żaren. Pokrętło nad żarnami służy do regulacji grubości mielenia. W celu uzyskania bardziej rozdrobnionej przyprawy należy obracać pokrętłem zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a gdy przyprawa powinna być zmielona grubiej należy obracać pokrętłem w przeciwnym kierunku do ruchu wskazówek zegara. Przed przystąpieniem do regulacji konieczne jest sprawdzenie czy pomiędzy żarnami nie zalega przyprawa, mogąca blokować regulację.

Uwaga: Nigdy nie miel, jeżeli zbiornik na przyprawy jest pusty, może to doprowadzić do uszkodzenia żaren!

Młynek należy czyścić lekko wilgotną, miękka ściereczką. Nigdy nie należy młynka zanurzać w wodzie. Żarna można oczyścić delikatnie szczoteczką. Nie należy myć w zmywarce.

Produkt został zaprojektowany przez Rolanda Kreitera.

Materiał: tworzywo sztuczne, drewno dębowe, stal nierdzewna, ceramika.

Wymiary:
Wysokość – 12,3cm,
Średnica – 5,8cm.

Przybliżone wymiary brutto:
wysokość - 15cm,
długość - 6,3cm,
szerokość - 6,3cm.

Przybliżona waga brutto: 0,145kg.

Opakowanie: kartonowe pudełko prezentowe.


Polecane produkty
Praktyczny spray do równomiernego rozpylania mąki na patelni czy stolnicy.
Młynek i.Mill pozwala przyprawić potrawę za dotknięciem przycisku, a do jego obsługi wystarczy jedna dłoń.
Promocja
Lejek ze stali nierdzewnej z wyjmowanym sitkiem
Promocja
Sześć foremek o różnych kształtach do wycinania ciasteczek, które znajdują się zawsze pod ręką.
Treeplet to idealny zestaw stworzony do zachowania smaku i świeżości wina po otwarciu butelki.