Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAsobu ORBAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Zestaw młynków do pieprzu i soli Scape biały/czarny
zestaw młynków do pieprzu i soli scape białoczarny
zestaw młynków do pieprzu i soli scape białoczarnyzestaw młynków do pieprzu i soli scape białoczarnyzestaw młynków do pieprzu i soli scape białoczarnyzestaw młynków do pieprzu i soli scape białoczarnyzestaw młynków do pieprzu i soli scape białoczarny
Opis produktu:
Producent: AdHoc
Numer artykułu: AH-MP150
Numer EAN: 4037571394562
Cała boczna powierzchnia młynków SCAPE pokryta jest tłoczonym, prążkowanym wzorem, co sprawia że młynki nie tylko ciekawie wyglądają, ale przede wszystkim pewnie leżą w dłoni ułatwiając mielenie nawet najtwardszych przypraw.

Zastosowane w urządzeniach żarna CeraCut® są wydajne, odporne na korozję i zużycie, również nie chłoną zapachów, dzięki czemu zawsze możesz cieszyć się czystym smakiem przypraw. Młynek posiada mechanizm doboru grubości mielenia w pełnej skali od drobnego do grubego rozmiaru. Drewniana pokrywka na górze nie tylko szczelnie chroni przed kurzem żarna, ale ogranicza wietrzenie przypraw. Młynki SCAPE mają spory pojemnik na przyprawy zamykany szeroką pokrywką.

W celu napełnienia młynka wystarczy przekręcić w przeciwną stronę do ruchu wskazówek zegara zatyczkę o ok. 0,5cm, aby zwolnić zaczep bagnetowy. Nie zaleca się ubijania przyprawy wewnątrz pojemnika. Do swobodnego zamknięcia młynka niezbędne jest pozostawienie odpowiedniej ilości miejsca w pojemniku na przyprawy. Szczególną uwagę należy zwracać na czystość przypraw. Zanieczyszczenia mogą doprowadzić do uszkodzenia żaren. Pokrętło nad żarnami służy do regulacji grubości mielenia. W celu uzyskania bardziej rozdrobnionej przyprawy należy obracać pokrętłem zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a gdy przyprawa powinna być zmielona grubiej należy obracać pokrętłem w przeciwnym kierunku do ruchu wskazówek zegara. Przed przystąpieniem do regulacji konieczne jest sprawdzenie czy pomiędzy żarnami nie zalega przyprawa, mogąca blokować regulację.

Uwaga: Nigdy nie miel, jeżeli zbiornik na przyprawy jest pusty, może to doprowadzić do uszkodzenia żaren!

Młynki należy czyścić lekko wilgotną, miękka ściereczką. Nigdy nie należy młynków zanurzać w wodzie. Żarna można oczyścić delikatnie szczoteczką. Nie należy myć w zmywarce.

Produkt został zaprojektowany przez Rolanda Kreitera.

Materiał: tworzywo sztuczne, drewno dębowe, stal nierdzewna, ceramika.

Wymiary młynka:
Wysokość – 12,3cm,
Średnica – 5,8cm.

Przybliżone wymiary brutto:
wysokość - 15cm,
długość - 12,3cm,
szerokość - 6,4cm.

Przybliżona waga brutto: 0,260kg.

Opakowanie: kartonowe pudełko prezentowe.
Polecane produkty
Kompaktowy żeliwny moździerz Camo.8
Szpryca ze stali nierdzewnej przeznaczona do wypełniania pieczonego mięsa aromatem świeżych przypraw.
Imbryczek ORIENT+ jest wyposażony w duży filtr ze stali nierdzewnej, umożliwiający liściom herbaty pełne uwolnienie swojego aromatu.
Wyposażony w opatentowany mechanizm cięcia PreciseCut® młynek MOLTO jest stworzony do cięcia wysuszonych papryczek chilli i ich nasion.
Młynek elektryczny do pieprzu lub soli eMill.5 uruchomisz jedną ręką, a zintegrowane oświetlenie LED ułatwi Ci dozowanie.