Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAsobu ORBAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Magnetyczny zestaw młynków do pieprzu i soli MagTwo złoty
magnetyczny zestaw młynków do pieprzu i soli magtw
magnetyczny zestaw młynków do pieprzu i soli magtwmagnetyczny zestaw młynków do pieprzu i soli magtwmagnetyczny zestaw młynków do pieprzu i soli magtwmagnetyczny zestaw młynków do pieprzu i soli magtwmagnetyczny zestaw młynków do pieprzu i soli magtwmagnetyczny zestaw młynków do pieprzu i soli magtwmagnetyczny zestaw młynków do pieprzu i soli magtwmagnetyczny zestaw młynków do pieprzu i soli magtwmagnetyczny zestaw młynków do pieprzu i soli magtwmagnetyczny zestaw młynków do pieprzu i soli magtwmagnetyczny zestaw młynków do pieprzu i soli magtw
Opis produktu:
Producent: AdHoc
Numer artykułu: AH-MP906
Numer EAN: 4037571396061
Ten produkt jest kolejną propozycją marki AdHoc, której zadaniem jest rozwiązanie Twojego problemu wynikającego z braku wolnego miejsca. Jest to zestaw dwóch młynków, który na pierwszy rzut oka wygląda jak jeden młynek. W tym przypadku dwa młynki mogą stworzyć jedność dzięki mocy magnesu, oszczędzając cenną powierzchnię blatu. Jeśli jednak wolisz używać dwóch młynków oddzielnie, możesz je w każdej chwili rozdzielić i ustawić obok siebie. Jak przystało na dwa młynki, posiadają one własne pojemniki na przyprawy, które napełnia się po przekręceniu zakrętki o ok. 0,5cm ( zaczep bagnetowy) znajdującej się po przeciwnej stronie żaren. Każdy z nich został wyposażony w bardzo wydajne i niezawodne żarna ceramiczne CeraCut®, które nie chłoną żadnych zapachów, a także nie ulegają korozji. Regulacja stopnia grubości mielenia w obydwu młynkach odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego pod żarnami. Młynki posiadają również drewniane kapselki chroniące żarna i znajdujące się w młynku przyprawy przed warunkami zewnętrznymi. Na ich obwodzie umocowano gumową uszczelkę, która zapewnia szczelne i pewne zamknięcie. Nietuzinkowe wzornictwo w pierwszej chwili kojarzy się przede wszystkim z nowoczesnymi wnętrzami, jednakże po bliższym zapoznaniu się z tym zestawem młynków, dochodzimy do wniosku, że pasuje on tak naprawdę do każdego wnętrza. Nie należy myć w zmywarce.
Produkt został zaprojektowany przez Gabriele Kaltenbach, AdHoc Design Team.

Materiał: tworzywo sztuczne, drewno bambusowe.

Przybliżone wymiary:
średnica - 6,6cm,
wysokość - 19,5cm.

Przybliżone wymiary brutto:
wysokość - 20cm,
długość - 9cm,
szerokość - 7cm.

Przybliżona waga brutto:0,316kg

Opakowanie: kartonowe pudełko prezentowe.
Polecane produkty
ASOBU Kubek termiczny INFINITE MUG WOOD 470ml
Promocja
Żółta miska do mieszania o pojemności 2L z kolekcji Sanaliving.
Promocja
Nalewak ROLL-ON ze stali nierdzewnej przeznaczony do bezpośredniego smarowania jedzenia oliwą nie pozwalając na jej nadmierne rozlewanie.
Promocja
Butelka na oliwę Chic GUNMETAL o pojemności 500ml ze stali nierdzewnej.
Promocja
Stalowy korek do szampana GUSTO CHAMP wyjątkowo niski i płaski, idealnie sprawdzi się w przechowywaniu butelek w lodówce.