Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Słoik zielony 0,75L, kolekcja Ecoliving
słoik zielony 0,75l, kolekcja ecoliving
słoik zielony 0,75l, kolekcja ecolivingsłoik zielony 0,75l, kolekcja ecoliving
Opis produktu:
Producent: Omada
Numer artykułu: OM-M4442VA
Numer EAN: 8022365286921
Słoik o pojemności 0,75L w kolorze zielonym z kolekcji Ecoliving. Linia Ecoliving jest odpowiedzią na problem dotyczący projektowania i produkcji produktów w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, która sięga do innowacyjnych materiałów i procesów produkcyjnych. Z tą przyjazną środowisku zastawą przygotujesz pyszne jedzenie w zupełnie inny kolorowy sposób – w naczyniach będących połączeniem drewnianego włókna z materiałem syntetycznym. Ta mieszanka naturalnych składników z tworzywem sztucznym przekształca każdy z produktów kolekcji w unikalne okazy rzemieślniczego kunsztu.

Produkt wykonany we Włoszech. Materiały: akryl, PP – drewno (kompozyt drewna z recyklingu), PP. Produkt nie zawiera melaminy i jest BPA FREE. Jest przyjazny środowisku i poddający się recyklingowi. Nie przyswaja i nie przenosi zapachów. Można myć w zmywarce, jednakże zaleca się mycie ręczne ze względu na możliwość zmatowienia powierzchni, co nie podlega reklamacji. Można przechowywać w niskich temperaturach.

Wymiary: ø 12cm x h 14cm.
Pojemność: 0,75L.
Waga: 0,29kg.
Polecane produkty
Elegancki, stalowy korkociąg z stojakiem.
Cukiernica z kolekcji Movida w kolorze czerwonym.
Promocja
Suszarka ze stali nierdzewnej z cięgłem na lince.
Promocja
Ostre jak brzytwa ostrza PreciseGrate ułożone w zakrzywiony sposób z łatwością trą tak twarde składniki jak parmezan, czekolada, marchewka i wiele innych!
Promocja
Zestaw składający się z dwóch niewielkich pojemników na oliwę i ocet.
Promocja