Firma Handlowa Lena
ul. Kościuszki 86
06-100 Pułtusk
Tel. +48 236 925 472
E-mail: biuro@lena-e.pl
Powiększ wizytówkę
ADHOC1 - lifestyleBOSKA1 - lifestyleAdHoc - nowości(1)CU3Moha
Tarka do sera niebieska, kolekcja Trendy
tarka do sera niebieska, kolekcja trendy
tarka do sera niebieska, kolekcja trendytarka do sera niebieska, kolekcja trendytarka do sera niebieska, kolekcja trendytarka do sera niebieska, kolekcja trendy
Opis produktu:
Producent: Omada
Numer artykułu: OM-M1220TC
Numer EAN: 8022365277844
Tarka do sera w kolorze niebieskim z kolekcji Trendy. Ta kolekcja reprezentuje ducha marki Omada: funkcjonalne wzornictwo, wdzięczne kształty i kolory przedmiotów nadają harmonii wnętrzom naszych domów oraz każdej chwili naszego życia. Będą zawsze pod ręką, aby pomóc w przygotowaniu i podaniu oryginalnych posiłków. Trendy jest szeroką kolekcją funkcjonalnych produktów, prostych i wyróżniających się zarazem, dodających rytmu naszemu codziennemu życiu.

Produkt wykonany we Włoszech. Nie zawiera melaminy i bisfenoli. Materiał: akryl, akryl/ABS, ABS. Można przechowywać w niskich temperaturach. Można myć w zmywarce, jednakże zaleca się mycie ręczne, aby uniknąć zmatowienia powierzchni, co nie podlega reklamacji.

Wymiary: 14cm x 9cm x h 9,5cm.
Waga: 0,215kg.
Polecane produkty
Skyline jest flagowym produktem linii Vitality, zwycięzcą nagrody Good Design Awards z roku 2018, reprezentującym elegancję oraz wygodę.
Promocja
Boczna powierzchnia młynków SCAPE pokryta jest tłoczonym, prążkowanym wzorem. Młynki nie tylko ciekawie wyglądają, ale pewnie leżą w dłoni ułatwiając mielenie!
Promocja
Ciesz się pysznym serowym fondue z zestawem BOSKA Fondue Pro M.
Ta butelka na oliwę ze stali nierdzewnej o pojemności 500ml, charakteryzująca się eleganckim zaokrąglonym kształtem.
Promocja
Młynek elektryczny do pieprzu lub soli eMill.3 uruchomisz jedną ręką, a zintegrowane oświetlenie LED ułatwi Ci precyzyjne dozowanie.